Local Rice Selection
-
Important Announcement
- Regular price
- β±0.00
- Regular price
-
- Sale price
- β±0.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±0.00
- Regular price
-
- Sale price
- β±0.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cordillera Organic Purple Rice - order price / 5 kilos
- Regular price
- β±829.00
- Regular price
-
β±950.00 - Sale price
- β±829.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±829.00
- Regular price
-
β±950.00 - Sale price
- β±829.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Jasmine Local Grain Denorado Rice - order price / kilo
- Regular price
- β±65.00
- Regular price
-
β±75.00 - Sale price
- β±65.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±65.00
- Regular price
-
β±75.00 - Sale price
- β±65.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Pandan Denorado Local Grain Rice - order price / kilo
- Regular price
- β±65.00
- Regular price
-
β±85.00 - Sale price
- β±65.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±65.00
- Regular price
-
β±85.00 - Sale price
- β±65.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Jasmine Local Grain Denorado Rice - order price / sack 25 kilos
- Regular price
- β±1,550.00
- Regular price
-
β±1,600.00 - Sale price
- β±1,550.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±1,550.00
- Regular price
-
β±1,600.00 - Sale price
- β±1,550.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Jasmine Local Grain Denorado Rice - order price / 15 kilos
- Regular price
- β±970.00
- Regular price
-
β±920.00 - Sale price
- β±970.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±970.00
- Regular price
-
β±920.00 - Sale price
- β±970.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Jasmine Local Grain Denorado Rice - order price / 10 kilos
- Regular price
- β±649.00
- Regular price
-
β±725.00 - Sale price
- β±649.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±649.00
- Regular price
-
β±725.00 - Sale price
- β±649.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Pandan Denorado Local Grain Rice - order price / 15 kilos
- Regular price
- β±975.00
- Regular price
-
β±1,050.00 - Sale price
- β±975.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±975.00
- Regular price
-
β±1,050.00 - Sale price
- β±975.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Ifugao White Rice from the Uplands - order price / 15 kilos
- Regular price
- β±1,179.00
- Regular price
-
β±1,190.00 - Sale price
- β±1,179.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±1,179.00
- Regular price
-
β±1,190.00 - Sale price
- β±1,179.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Ifugao White Rice from the Uplands - order price / 10 kilos
- Regular price
- β±769.00
- Regular price
-
β±815.00 - Sale price
- β±769.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±769.00
- Regular price
-
β±815.00 - Sale price
- β±769.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Pandan Denorado Local Grain Rice - order price / 10 kilos
- Regular price
- β±649.00
- Regular price
-
β±680.00 - Sale price
- β±649.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±649.00
- Regular price
-
β±680.00 - Sale price
- β±649.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Pandan Denorado Local Grain Rice - order price / 25 kilos sack
- Regular price
- β±1,550.00
- Regular price
-
β±1,650.00 - Sale price
- β±1,550.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±1,550.00
- Regular price
-
β±1,650.00 - Sale price
- β±1,550.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Local Japanese White Rice- order price / kilo
- Regular price
- β±89.00
- Regular price
-
β±145.00 - Sale price
- β±89.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±89.00
- Regular price
-
β±145.00 - Sale price
- β±89.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Customers Feedbacks! π
- Regular price
- β±0.00
- Regular price
-
- Sale price
- β±0.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±0.00
- Regular price
-
- Sale price
- β±0.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Ifugao White Rice - order price / per sack 25 kilos
- Regular price
- β±1,750.00
- Regular price
-
β±2,450.00 - Sale price
- β±1,750.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±1,750.00
- Regular price
-
β±2,450.00 - Sale price
- β±1,750.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Ifugao White Rice from the Uplands - order price / kilo
- Regular price
- β±70.00
- Regular price
-
β±85.00 - Sale price
- β±70.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- β±70.00
- Regular price
-
β±85.00 - Sale price
- β±70.00
- Unit price
- per
Sold Out